• GİRİŞ
 • ÜYELİK
 • FİNANS İŞLEMLERİ
 • OYUNLAR
 • KURALLAR
 • BONUSLAR
 • TURNUVALAR
 • VIP Kulübü
 • Genel Kurallar

  1) Chipkings.com sitesine üyelik ve oyun işlemlerinde aşağıda belirtilen kurallar geçerlidir. Siteye kayıt olan her kullanıcı bu kuralları istisnasız kabul etmiş sayılır.

  2) Chipkings.com'a 18 yaşın altındakiler üye olamazlar ve oyun oynayamazlar. Bu durum tespit edildiği takdirde müşterinin hesabı kapatılır.

  3) Chipkings.com,Chipkigs.com'un transfer edilmiş yükümlülüğünün yerine getirilmesi garantisine bağlı olarak, önceden haber vermeksizin, her zaman, Chipkings.com hesabına ait bir hakkı, yükümlülüğü ve/veya işlemi bir başka yasal kişiliğe aktarma ve/veya ona izin verme hakkını saklı tutar.

  4) Chipkings.com para çekme işlemlerinizin gerçekleşmesi için kimlik fotokopinizi isteme hakkını saklı tutar.

  5) Chipkings.com'un www sayfalarına bağlantısı bulunan üçüncü şahıslarca yaratılmış veya yayınlanmış materyaller için yükümlülük üstlenmez.

  6) Kullanıcı adı, şifre ve hesap detaylarının gizli tutulması müşterinin sorumluluğundadır. Eğer müşteri bu bilgilerin gizliliğinden kuşku duyarsa acilen Chipkings.com'u haberdar etmelidir.

  7) Her müşteri, yalnızca bir hesaba sahip olabilir. Bir müşterinin birden fazla hesap kullanması ve/veya birden fazla hesapla çeşitli promosyonlardan yararlanmasının fark edilmesi üzerine bu kişiye ait tüm hesaplar kapatılır ve elde edilen kazançlar Chipkings.com'a devredilir.

  8) Chipkings.com masalarda sahtekarlık yapmaya çalıştığı veya hile yapmaya yönelik işlem yaptığı tespit edilen oyuncu veya oyuncuların hesaplarını kapatma hakkına sahiptir.

  9) Chipkings.com, açıklama yapmaksızın müşterilerin hesaplarını kapatma ve hesaplarındaki miktarı geri ödeme hakkına sahiptir. Ancak şirketi yada diğer oyuncuları dolandırma amacıyla hareket eden şahısların hesapları kapatıldığı taktirde bu kazançlar geçersiz sayılır.

  10) Chipkings.com'da oynayan müşteriler için herhangi bir vergi söz konusu değildir, tüm finans işlemleri gizlilik içinde yapılır. Ancak, müşteriler bu konuda yerel yasalara bağlıdırlar.

  11) Chipkings.com her ne koşul ve durumda olursa olsun, bu web sitesi yada içeriğinden kaynaklanan herhangi zarar yada kayıptan sorumlu tutulamaz. Bu koşul ve durumlara, işlem yada nakil sırasında doğabilecek her türlü gecikme ya da arıza, iletişim hattı kesintisi, herhangi bir kişinin site yada içeriğini kullanım ve suistimali, ya da içerikteki hata ve eksiklikler de dahildir.

  12) Chipkings, burada yazılı kuralları önceden haber vermeksizin değiştirme, iptal etme, ekleme yada düzeltme yetkisine sahiptir.

  13) Burada açıkça bahsedilmemiş tüm haklar saklıdır.

  14) Chipkings.com üyelik için ücret talep etmemektedir, bu yüzden sitemizi uzun bir süre kullanmayacak olsanız bile üyeliğinizi iptal ettirmenize gerek yoktur.

  15) Üyelerimizin masalarda oyun oynayabilmeleri için, TC kimlik numaralarını doğru olarak girmeleri gerekmektedir. Havale/EFT veya SMS bankacılığı ile para yatırmış üyelerimizin T.C. no'su hatalı veya eksik girilmiş olduğu tespit edildiğinde bu üyelerimizin masalarda oyun oynamaları mümkün değildir. Yatırılan para üyenin hesabında muhafaza edilir, ancak T.C. no'su doğrulandıktan sonra oyun oynamasına izin verilir.

  Permalink: http://destek.chipkings.net/kurallar/genel-kurallar/