• GİRİŞ
 • ÜYELİK
 • FİNANS İŞLEMLERİ
 • OYUNLAR
 • KURALLAR
 • BONUSLAR
 • TURNUVALAR
 • VIP Kulübü
 • Turnuvalar

  Chipkings olarak hergün çeşitli çok oyunculu turnuvalar düzenlemekteyiz. Bu turnuvaları ana sayfamızdaki "Turnuvalar" sekmesinden takip edebilirsiniz. Turnuvalara katılım şartları ve kurallar aşağıda belirtildiği gibidir.

   

  KATILIM ŞARTLARI VE KURALLAR

  Turnuvalara bütün üyelerimiz katılabilir.

  Turnuva lobisindeki bakiyeniz mevcut bakiyenizden düşük görülebilir. Bunun sebebi Turnuva Lobisinde bonuslarınızın görüntülenmemesidir. Bonuslar turnuvaya katılımlarda kullanılamaz.

  Turnuvaya kayıt olan üyelerimizin başlama saati yaklaştığında Lobi penceresini açık tutmaları gereklidir. Bu pencere açık olmadığı taktirde turnuvaya yönlendirmeniz yapılamaz ve kaydınız iptal edilir.

  Bir turnuvaya kayıt turnuvanın başlama saatinden 12 saat önce açılacaktır. Ve turnuva başlayana kadar devam eder. Bu süre içerisinde dilerseniz kaydınızı iptal edebilirsiniz. Ancak turnuvanın başlamasına 1 saat kala kayıt iptalleri mümkün olmayacaktır.

  Oyun ilerleyişi standart Omaha Hold’em oyunu ilerleyişi ile aynıdır. Fakat masadaki üyelerin azalması doğrultusunda yeriniz otomatik olarak değiştirilecektir. Bu sebeple masada tek kalsanız dahi oyun penceresini kapatmamanız gereklidir. Sistem sizi boş yer açıldığında otomatik olarak yeni masanıza yönlendirir.

  Oyun esnasında yeterli sürede cevap verememeniz durumunda sistem otomatik olarak PAS geçecektir. 5 el üst üste oyuna girmezseniz oyundan o anki sıranızla atılırsınız. Bu süre içerisinde tekrar bağlanırsanız oyuna devam edebilirsiniz. Üzülerek bildiririz ki Chip Kings internet bağlantı sorunları ile ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez.

  Bir oyuncunun bilerek ve isteyerek bir başka oyuncuya çiplerini aktarması durmunda , nedenine bakılmaksızın, herhangi bir tolerans gösterilmeksizin hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.

  Sohbetlerinizde kışkırtıcı ve hakaret içeren sözler veya diğer oyuncuların sinirlerini bozacak yaklaşımlarda bulunmanız sohbetinizin kapatılmasına neden olacaktır.

  Tüm ödüller turnuva lobisinde belirtilen sıralamaya göre dağıtılır. Tüm detaylar turnuva lobisinden görebilirsiniz.

  Turnuvaya kayıt olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

  Permalink: http://destek.chipkings.net/poker-turnuvalari/